Hooaeg rehvivahetuseks on alanud – vahetage rehvid õigeaegselt!

Eestis on aeg vahetada naastrehvid suverehvide vastu. Seaduse järgi tuleb see teha enne 1. maid.

Alates 20. märtsist töötab meie parklas aadressil Jümera 30 hooajaline rehvivahetus. Ärge lükake seda ülesannet edasi ja broneerige teenus ette, et saaksite seda teha endale kõige mugavamal ajal.

Teenust saab kasutada iga päev kella 9–20. Rehvivahetus Autoport DP on avatud iga päev, ilma vabade päevadeta. Teenuse aja broneerimiseks võtke meiega ühendust endale sobival viisil:

  • helistage numbril 56667467
  • võtke meiega ühendust veebilehe vestluse kaudu
  • täitke kontaktvorm kontaktide lehel
  • täitke teenuse broneerimisvorm rehvivahetuse lehel

Lisaks pakume kaasnevaid teenuseid. Kõikidel meie parklatel on võimalik rehve hoiustada. Rehvide hoidmine Autoport DP vabastab teid vajadusest leida hoiustamiskoht ja vedada rehvid sügisel vahetuseks.

Õiged rehvid tagavad mitte ainult ohutuse teel, vaid aitavad ka säästa kütust:

  1. Ohutus ennekõike. Uue hooaja saabudes muutuvad teeolud. Meie spetsialistid aitavad teil valida ideaalsed rehvid teie autole, tagades maksimaalse haarduvuse teega.
  2. Kütuse säästmine. Õigesti valitud rehvid vähendavad kütusekulu. See on kasulik mitte ainult teie rahakotile, vaid ka keskkonnale.
  3. Professionaalne lähenemine. Kasutame ainult kaasaegset seadmet ja järgime viimaseid tehnoloogiaid rehvivahetuse alal.
  4. Teie mugavus. Pakume kiiret ja kvaliteetset rehvivahetust teile sobival ajal. Ärge viivitage, rehvide eest hoolitsemine on hoolitsemine teie ohutuse eest.
  5. Lisateenused. Meie juures saate jätta rehve utiliseerimiseks või kasutada hoiukambrit, kui teil pole kogu hooaja jooksul kusagil talverehve hoida.

Ärge laske ilmal end üllatada! Tellige hooajaline rehvivahetuse teenus täna ja sõitke kindlalt igas ilmas. Külastage Autoport DP, helistage või registreeruge mugaval ajal broneerimisvormide või vestluse kaudu. Pidage meeles, et teie ohutus teel algab õigetest rehvidest!